Product was successfully added to your shopping cart.

Kokosový olej Extra panenský BIO 200ml, Fresh

Rýchly prehľad

Popis
Po zbere sa kokosové orechy olúpu a kopra zvnútra sa na jemno strúha. Vznikne jemná drť, ktorá sa následne zahreje na maximálne 42 ° C preto, aby sa z nej odparila všetka voda. Z tejto hmoty sa potom metódou lisovania za studena získava kokosový olej prvotriednej kvality.

Typickou vlastnosťou pre panenský kokosový olej je to, že do teploty okolo 25 ° C sa jedná o bielu, v závislosti na teplote viac či menej pevnú hmotu. Po prekročení tejto teploty olej prechádza do tekutého stavu.

Wolfberry panenský kokosový olej má jemnú chuť aj vôňu špecifickú pre kokos. Jeho unikátnosť spočíva v tom, že hoci obsahuje takmer 86% nasýtených mastných kyselín, tieto sa v tele spracúvajú priamo na energiu a nie do tukových zásob.

Niektoré z príkladov použitia kokosového oleja:
• Je tepelne stabilný až do 180 ° C, takže sa výborne hodí na vyprážanie, pri výrobe cukroviniek, pri príprave teplých pokrmov v orientálnych kuchyniach.
• Skvele chutí jednoducho namazaný na pečive.
• Výborne sa dá použiť ako náhrada bežného krému alebo telového mlieka. Nezanecháva mastný film a krásne sa vstrebáva do pokožky.
• Perfektne poslúži ako vlasový zábal, pretože môže pôsobiť proti lámavosti vlasov.
• Vďaka príjemnej vôni a ľahkému vstrebávanie sa hodí sa ako ideálny masážny prostriedok. Vašu pokožku zanechá neuveriteľne hladkú a pružnú.
• Výborne sa hodí aj ako balzam po holení na precitlivenú pleť a dokáže upokojiť pleť po opaľovaní.
• Domácim miláčikom vie pomôcť s posilnením imunity a zlepší kvalitu ich srsti.

Dostupnosť: Skladom

2,49 €

Detaily

Nutričné hodnoty v 100g Energia: 898 kcal / 3753 kJ; Sacharidy: 0,0 g; bielkoviny: 0,2 g; Tuky: 99,8 gObsah mastných kyselín v 100g Kyselina hexánovej: 0.78 g; Kyselina kaprylová: 9.58 g; Kyselina kaprinový: 6.19 g; Kyselina laurová: 48.21 g; Kyselina myristová: 18.76 g; Kyselina palmitová: 7.85 g; Kyselina stearová: 2.52 g; Kyselina olejová: 6.04 g; Kyselina linolová: 1.58 g; Nasýtené tuky: 92.10 g; Mono-nenasýtené tuky: 6.04 g; Poly-nenasýtené tuky: 1.58 g

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu