Product was successfully added to your shopping cart.

Natur farm Višne odkôstkované kompót 1x700 g

Rýchly prehľad

Višňový kompót v sladkom náleve – odkôstkovaný
Sladké ovocie plné antioxidantov. Višne sú plne nabité živinami, ktoré prospievajú nášmu zdraviu a nesú v sebe unikátne antioxidanty. Pomáhajú s nespavosťou, s bolesťami kĺbov a pomáhajú odstrániť brušný tuk. Sú bohaté na antioxidanty, patria k nízkokalorickému ovociu bohatým zdrojom phytonutrients, vitamínov a minerálnych látok. Konzumácia višní napomáha aj pri regenerácii svalov pri športových úrazoch. Obsahujú antioxidanty melatonín, ktorý má upokojujúce účinky na mozgové neuróny, upokojuje nervovú sústavu a podráždenosť. Je teda účinný pri zmiernení neurózy, nespavosti a odstraňuje problémy s bolesťou hlavy. Sú tiež malým zdrojom zinku a sú tiež zdrojom železa, draslíka a mangánu a dobrým zdrojom medi. Regulujú srdcovú frekvenciu a krvný tlak. Plody višne sú mimoriadne bohaté na flavonoidy, poly fenolové antioxidanty, ako je luteín Zea-xantín a beta karotén. Višne obsahujú mnoho protizápalových látok a výskumy naznačujú, že môžu pomôcť k úľave od bolesti zo zápalovej osteoartrózy. Tiež pomáhajú zmierniť bolesť u ľudí trpiacich artritídou až o 20%.

Hmotnosť: 700 g
Hmotnosť pevného podielu: 350 g
Zloženie: višne, pitná voda, cukor. Môže obsahovať kôstky alebo ich časti.
Skladovanie: skladujte v suchu a chráňte pred teplom a mrazom. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 7 dní. Uvedené informácie sa môžu líšiť v závislosti od výrobcov.

Dostupnosť: Skladom

1,51 €

Detaily

Výživové hodnoty na 100 g Energia 341,4 kJ / 81,5 kcal Tuky 0,41 g z toho nasýt. mast. kysel. 0,04 g Sacharidy 17,9 g z toho cukry 16,2 g Vláknina 1,4 g Bielkoviny 0,63 g Soľ 0 g

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu