Product was successfully added to your shopping cart.

Šariš 10 % fľaša 0,5 l

Rýchly prehľad

Popis produktu
Iskru pivu dávajú ľudia srdcom na východe od 1967.

Za kvalitu ručí sladovnícky majster Ján Čerkala.

Pivo Šariš je výnimočné nielen svojou chuťou a krásnou hustou penou, ale aj svojou dušou. Región, z ktorého pochádza a ľudia, ktorí ho varia, mu darovali veľa zo svojej tradície, srdečnosti a dobrej nálady. promileinfo.sk Pivo výčapné svetlé. Pasterizované.
Ďalšie informácie: Balené v ochrannej atmosfére.

Marketing produktu
HISTORICKY PRVÉ PIVO ŠARIŠ Šariš 10 % svetlé výčapné pivo - Je to prvý druh piva, ktorý opustil brány pivovaru Šariš po jeho spustení do prevádzky v roku 1967. Šariš 10% má príjemne horkú, ale výraznú chuť, jemnú sladovú a chmeľovú arómu. Optimálne prekvasenie vytvára lahodnú čistú chuť piva, ideálnym pre osvieženie a uhasenie pocitu smädu. Má svetlejšiu farbu, ktorá podtrhuje jeho charakter ľahšieho piva.
Značka
Šariš
Zloženie
Voda, Jačmenný slad, Upravený chmeľ

Alergény
Jačmeň Obsahuje

Alergény sú vyznačené: Tučné

Alkohol
Obsah alkoholu: 4.1%
Obsah alkoholu: 4.1, Stupňovitosť piva: 10

Dostupnosť: Skladom

0,49 €

Detaily

Bezpečnostné upozornenie Zákaz predaja alkoholických nápojov osobám mladším ako 18 rokov a osobám zjavne ovplyvneným alkoholom.§3 ods. 2 zákona č. 219/1996 Z. z. o ochrane pred zneužívaním alkoholických nápojov a o zriaďovaní a prevádzke protialkoholických záchytných služieb. Do not driveČíselná veľkosť 500 mlKrajina pôvodu SlovenskoDruh skladovania Pri izbovej teplotePodmienky skladovania Skladovať v priestoroch bez zdroja sálavého tepla, priameho slnečného žiarenia a mrazu.Typ balenia FľašaRecyklovanie Sklo - štandardne recyklované Zálohovaný obal

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu