Product was successfully added to your shopping cart.

ZLATÝ BAŽANT pivo nealko 0% sklo, 500ml

Rýchly prehľad

Bližší popis:
Zlatý Bažant 0,0% je prvé slovenské pivo úplne bez alkoholu, ktoré si zachováva svoju plnú pivnú chuť. Je reakciou hurbanovského pivovaru na moderné trendy v životnom štýle spotrebiteľov a je určené všetkým, ktorí nechcú robiť kompromisy medzi plnou pivnou chuťou a obsahom alkoholu. Vďaka nulovému obsahu alkoholu si možno Zlatý Bažant 0,0% vychutnať vo všetkých situáciách, v ktorých je tolerancia alkoholu nulová – či už za volantom, pri pracovnom obede i v práci alebo pri aktívnom športe. Jednoducho kedykoľvek a kdekoľvek.
Pivo Zlatý Bažant 0,0% je vyrobené metódou tzv. studenej, resp. riadenej fermentácie, ktorú sme v hurbanovskom pivovare zdokonaľovali viac ako dva roky. Kvasenie pri tejto metóde prebieha pri veľmi nízkej teplote, vďaka ktorej kvasinky neprodukujú žiadny alkohol a výsledné pivo si aj napriek tomu zachováva svoju plnú pivnú chuť.

Zákonný názov potraviny:
ZLATÝ BAŽANT pivo nealko 0% sklo
Zoznam zložiek (v zostupnom poradí):
Vyrobené z vody, jačmenného sladu, chmeľu a prírodnej arómy.
Alergény:
jačmenný slad
Výživové údaje/jednotka:
Priemerné výživové hodnoty na 100 ml
Energia
93 kJ / 22 kcal
Tuky
0 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny
0 g
Sacharidy
5,2 g
- z toho cukry
2,9 g
Bielkoviny
0 g
Soľ
0 g

Dostupnosť: Skladom

0,75 €

Detaily

Hmotnosť výrobku/hmotnosť pevného podielu: 500ml Podmienky skladovania, zvláštne podmienky uchovávania alebo podmienky použitia: Chráňťe pred priamym slnečným žiarením, skladujte v suchu Krajina pôvodu alebo miesto pôvodu: Slovensko Meno alebo obchodný názov a adresa prevádzkovateľa potravinárskeho podniku: Heineken Slovensko, a.s. Novozámocká 2; 947 01 Hurbanovo SR Návod na použitie: x Skutočný obsah alkoholu: 0,0 % obj. %

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu